Plastové fľaše zbierame späť do 31.7.2020. Od 1.8.2020 bude možné vrátiť len sklenené fľaše.

Pravidlá doručenia

Dopravu zabezpečujeme my v rámci Bratislavy a okolia. Úhrada za tovar sa preto realizuje platbou vopred na náš bankový účet alebo hotovosťou pri doručení. Druhá možnosť je osobný odber na odbernom mieste. Pri osobnom odbere je možnosť platby vopred na účet alebo v hotovosti na odbernom mieste.

Všetky ceny v našom e-shope sú zmluvné a konečné.

1.1. Platby a doručenie tovaru

Cena rozvozu po Bratislave a okolí závisí od miesta doručenia podľa zón. Doručenie trvá do 5 pracovných dní od prijatia platby resp. zaslania potvrdenia o platbe. Rozdelenie zón:

ZÓNA 1: Dúbravka, DNV, Devín, Lamač, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo. Cena 2 €. Pri nákupe nad 20 € je doručenie zdarma.

ZÓNA 2: Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov, Petržalka, Karlova Ves, Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Borinka, Vajnory, Most pri Bratislave, Chorvátsky Grob, Zálesie, Malinovo. Cena 3 €. Pri nákupe nad 30 € je doručenie zdarma.

ZÓNA 3: Rača, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Jarovce, Rusovce, Čunovo. Cena 5 €. Pri nákupe nad 50 € je doručenie zdarma.

O stave objednávky Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom. Po obdržaní správy, že objednávka bola expedovaná, je do 12 hodín objednávka doručená zákazníkovi.

Cena za dopravu je závislá na zvolení typu doručenia “Zóna 1”, “Zóna 2” alebo “Zóna 3”. Momentálne doručujeme vymedzené územie a to Bratislava a okolie, tak ako je vymenované v jednotlivých zónach.

1.2. Platba vopred

Platbu vopred môžete uskutočniť prevodom na náš účet IBAN: SK54 8330 0000 0027 0164 6516, SWIFT/BIC:FIOZSKBAXXX. Dôležitý je variabilný symbol (VS), ktorý predstavuje číslo objednávky a do správy pre príjemcu prosíme uviesť Vaše meno. Bez udania VS nemusí byť Vaša objednávka korektne vybavená, resp. môže byt vybavená neskôr, nakoľko nebudeme môcť identifikovať platcu. Po úhrade Vám bude objednaný tovar odoslaný.

Pri platbe za tovar v hotovosti aj bankovým prevodom je faktúra (ktorá slúži zároveň ako dodací list) dodávaná elektronicky ako príloha emailu o potvrdení objednávky.

1.3. Osobný odber

V prípade, že si zvolíte osobný odber:

    1. Po prijatí Vašej objednávky ju začneme okamžite spracovávať, pričom nerozlišujeme, či ste si vybrali doručenie domov alebo osobný odber.
    2. Hneď ako je objednávka pripravená, odošleme Vám email a SMS správu.
    3. Vaša objednávka bude pripravená na osobný odber 7 kalendárnych dní od času, kedy Vám pošleme SMS.
    4. Objednávku si môžete následne vyzdvihnúť v OC Glavica, ul. Eisnerova, Devínska Nová Ves, Bratislava.

1.4. Zálohované fľaše

Pri prvej objednávke platíte 1€ za každú fľašu na produkt, ktorý objednávate. V objednávke tovaru musíte označiť, že fľašu nemáte a bude Vám automaticky prirátaný poplatok 1€. Pri druhej objednávke si už na daný produkt fľašu nekupujete a označíte, že fľašu máte. V prípade, že sa rozhodnete, že fľašu pri ďalšej objednávke vrátite, poplatok Vám bude vrátený vo forme poukážky.